TRIP ADVISOR

Booking

 

TRIP ADVISOR

 
 

 СПЕЦИЈАЛНИ АРАНЖМАНИ ЗА ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА
 

За љубителите на доброто вино и забава, коишто уживаат во природата и сакаат да ги прошират своите хоризонти нудиме специјални пакет аранжмани за дочек на Нова Година:
 
Дочек на Нова Година со специјално мени и музика во живо New Year's Eve celebration with special menu and live music
(менито вклучува: чаша вино за добредојде, ладно предјадење, салата, топло предјадење, главно јадење, десерт)
Цена за едно лице 1 900 мкд.
 
Резервации:+389 75 432  600;  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите