TRIP ADVISOR

Booking

 

TRIP ADVISOR

 
 

 Повелете во В.В. Попова Кула за заедно да го прославиме 1ви  Мај.

Уживајте во празничниот ручек во ресторанот на Попова Кула во комбинација со нашите прекрасни вина Вранец или приклучете ни се на забавата во дворот на Попова Кула и уживајте во специјалното првомајско мени во прекрасна атмосфера со акустичен македонски бенд.

1. Мени за ручек во ресторанот на Попова Кула

Салата
Главно јадење – Јагнешко печење
Десерт
Цена - 890 мкд

 

2. Специјално мени за забавата во дворот на Попова Кула

Чаша вино Алтан
Медитеранска салата (домат, краставица, пиперка, сирење, кромид, маслинки, оригано)
Скара со пекарски компир
Чоколадна торта
Цена - 750 мкд
 

Специјална празнична понуда за 1ви  Мај:

 

Промотивна цена на:

Bag in box 3l Altan 600 мкд
Bag in box 3l Vranec 600 мкд
 
Резервации на:

мобилен : + 389 76 432 630
мобилен : + 389 76 432 640
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите