TRIP ADVISOR

Booking

 

TRIP ADVISOR

 
 

 Се ближи крај на годината, а Вие сте во потрага по најдоброто место каде може да прославите?

Искористете ја оваа промотивна понуда и прославете го крајот на уште една успешна година во одлично друштво на вашите колеги,  соработници и пријатели.

 Промотивен пакет од 950 мкд по лице за мени музика во живо.
Промотивен пакет од 2020 мкд по лице (сместување во двокреветна соба, вечера) – музика во живо.

 Мени за вечера:

Прославете со нашето специјално мени кое вклучува неограничен пијалок (вино класик - бело и црвено, ракија, мастика, сокови газирани и негазирани).

Специјално предновогодишно мени:

 тавче гравче
свежа салата
пинџур
сарми
ордевер збогатен со црногорски сувомеснати специјалитети
свинско каре на скара
 десерт 

Информации и резервации: 075 432 600; 076 432 640; Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите