TRIP ADVISOR

Booking

 

TRIP ADVISOR

 
 

 Се ближи крај на годината, а Вие сте во потрага по најдоброто место каде може да прославите?

Искористете ја оваа промотивна понуда и прославете го крајот на уште една успешна година во одлично друштво на вашите колеги,  соработници и пријатели.

 Промотивен пакет од 890 мкд по лице за мени музика во живо за групи над 30 лица.
Промотивен пакет од 2020 мкд по лице (сместување во двокреветна соба, вечера).

Информации и резервации: 075 432 600;  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите