TRIP ADVISOR

Booking

 

TRIP ADVISOR

 
 

 Ве покануваме да ни се придружите на прославата за Св.Трифун - заштитник на лозјата и винарските визби!

Специјална програма

11:00 часот – Закројување на лозјата со благослов од свештеник

12:00 часот - Забава во ресторанот со специјално мени и музика во живо

(салата, главно јадење, десерт и дегустација на 4 вина).

 Цена за мени по лице - 800мкд

 Специјален пакет за едно ноќевање

 

Нашиот тим ќе се потруди гостите да имаат пријатни мигови.

 За подетални информации Ве молиме да не контактирате на:

 мобилен : + 389 76 432 630 Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 мобилен : + 389 75 432 600 Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

За арно за убаво,
Винарска Визба Попова Кула