TRIP ADVISOR

TRIP ADVISOR

 
 

Место кадешто вкусот и елеганцијата се пресретнуваат со македонската традиција и шарм.

Ресторанот е со  капацитет од 60 гости, а летната тераса има капацитет од 80 гости и прекрасен поглед на околината.

Ви нудиме широк избор на специјалитети и грижливо селектирани комбинации, како и специјализирани менија од традиционална македонска и интернационална кујна во комбинација со нашите прекрасни вина. За уживањето да биде комплетно винските дегустации се одржуваат на 17 метри високата кула која нуди 360о поглед на спектакуларната Демир Капијска долина.

Резервации:

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
телефон: + 389 43 367 400
мобилен 1: + 389 76 432 630
мобилен 2: + 389 76 432 640