TRIP ADVISOR

TRIP ADVISOR

 
 

Имате потреба од организација на:

- промотивен настан,
- годишнинa или јубилеj,
- обука или семинар,
- состанок на одборот на директори,
- состанок за статегиско планирање,
- градење на тим,
- или забавa за вработни или клиенти?

Наскоро имате:

- роденден,
- крштевка,
- именден,
- годишнина,
- веридба,
- моминска-ергенска вечер,
- свадба или друга прослава?
 

Секоја година оганизираме:

- Дочек на нова година (31 Декември)
- Забава за Св. Трифун (14 февруари)
- Забава за Голема Богородица (28 Август)
- други забави во текот на годината.

Попова Кула е иделно место за вас.

Лоцирани сме во близина на автопатот на само 1 час возење од Скопје, а имаме хотел од 33 соби, ресторан, сала за винска дегустација како и конференциска сала  и . . . огромен тревник за организација за тим билдинг.

Нашиот тим е тука за да им излезе во пресрет на Вашите барања. Јавете ни се за заедно да ја организираме вашата прослава или настан.

 

 

Резервации:

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
телефон: + 389 43 367 400
мобилен: + 389 76 432 630

Зачленете се на меилинг листата

за да добивате информации за наредните настани организирани од нас.

*  Име:
*  Презиме:
*  Ваша email адреса:
*  Јазик:
*  Внеси го прикажаниот код: img